social media, buzz marketing

efektywne rozmowy i działania w mediach społecznościowych to duża szansa na szybkie zauważenie Twojej oferty przez potencjalnych klientów.
marketing szeptany, rozmowy social media

Samo pozycjonowanie w wyszukiwarce to już dziś za mało! Klienci szukają podpowiedzi, wskazówek od innych internautów oraz dodatkowych alternatyw w postaci Waszej oferty a także wsparcia od Was poprzez Waszą obecność w sieci.

Marketing społecznościowy realizuje te zadania, a poprzez specjalizacje takie jak marketing szeptany zachęca do zapoznania się z ofertą, porównania z innymi ofertami przez co jest bardziej wiarygodny i sensowny dla kupującego, niż przekaz reklamowy.

Klienci zadający pytania w social mediach, na forach internetowych lub przeszukujący odpowiednie jego wątki, zwykle szukają informacji ponieważ są TUŻ PRZED PODJĘCIEM DECYZJI ZAKUPOWEJ. Właśnie wtedy dzięki aktywnej dyskusji możemy zaproponować im zapoznanie się z Waszą ofertą, wskazać alternatywę, kierując klientów na Waszą stronę internetową.

social media marketing

obecność w mediach społecznościowych poprzez aktywne uczestniczenie marki w rozmowach z internautami czy też współpraca z influencerami to jedne z możliwości marketingu w social mediach.

buzz marketing

marketing szeptany to bezpośrednie wyszukiwanie klienta w sieci wykazującego zainteresowanie tematem Waszych usług i produktów – wychodzenie mu “na przeciw” w internecie, gdy jeszcze nie dotarł na Twoją stronę.

przygotowanie profilu social media

przygotowanie profili społecznościowych, optymalny copywriting dla wyszukiwarek i użytkowników, aktualizowanie.

prowadzenie, zarządzanie profilem

przygotowanie i emisja postów (np. posty na funpage Facebook), które angażują, zachęcają do interakcji potencjalnych klientów oraz prowadzenie rozmów i reagowanie na komentarze internautów.

UWAGA: marketing szeptany to NIE jest generowanie sztucznych opinii na serwisach z opiniami, porównywarkach sklepów lub usług itd. co często jest mylone przez klientów i porównywane do marketingu szeptanego – takich zleceń nie przyjmujemy – jeżeli masz wątpliwości czego oczekujesz? czym się kierować wybierając działania w sieci? to polecamy przeczytać: co to jest marketing szeptany na naszym blogu.

“SZEPTANIE” to odpowiedzi na pytania klienta, sugestie lub wskazanie zalet danego produktu i zachęcenie go aby np. przeczytał więcej na stronie klienta i sam podjął finalnie decyzję o zakupie. Efekty są znacznie lepsze niż w przypadku tradycyjnej formy reklamy lub akcji mailingowych, które często traktowane są przez klientów jako przekaz reklamowy – SPAM.

MARKETING SZEPTANY bardzo dobrze wspiera działania SEO, pozycjonowanie strony. Korzystnie wpływa na wyższe wyniki w Google na interesujące Was frazy wyszukiwania. Dodatkowo znakomicie urozmaica profil linków oraz często wprowadza wyniki wyżej w ramach samych rezultatów wyszukiwania TOP10 Google!

Całość działań wspieramy analityką ruchu w Waszym serwisie. Nasze kampanie buzz marketingowe realizowane są w sposób przemyślany, profesjonalny i dla osiągnięcia określonych przez Was celów biznesowych.

opinie klientów

pokaż wszystkie

opowiedz nam o Twoim projekcie i celach

nasz team doradzi, pomoże wybrać odpowiednie narzędzia, lokalizacje i komunikacje w social mediach aby skuteczniej Twoja strona zdobywała co raz więcej klientów przez internet. Wyjdź z nami przez fora internetowe, rozmowy na facebooku i w społecznościach internetowych do Twoich potencjalnych klientów.