doradztwo e-commerce, consulting dla firm

podchodzimy strategicznie i praktycznie do zdefiniowanych przez klienta celów, analizując dane i aktualne miejsce projektu na tle konkurencji e-commerce

doradztwo dla firm, consulting e-commerce

Doradztwo i consulting e-commerce mają pomóc Tobie w strategicznym podejściu do projektu, weryfikacji celów i założeń Twojego e-commerce. Doradztwo e-commerce to już taktyczne i cykliczne rozmowy z klientem, które systematycznie mają pomóc w obniżeniu kosztów, zwiększeniu wydajności, ulepszeniu procesów czy zwiększeniu umiejętności zespołu, aby generować co raz większy zysk (ROI).

Doradztwo e-commerce dla firm jest także alternatywą dla budowania własnego know-how, które jest kosztowne i czasochłonne. Gdy potrzebujesz od czasu do czasu weryfikacji firmy zewnętrznej w aspekcie wykonywanych działań, bardziej opłacalne są konsultacje z firmą, która ma wielu klientów i duże doświadczenie w marketingu cyfrowym.

Wykonując przez lata wiele projektów, uczestnicząc w tworzeniu największych e-commerce w Polsce, ale także za granicą, jesteśmy w stanie dobrze rozpoznać Twoje problemy i cele biznesowe, Twojego projektu cyfrowego, oraz podejść modelowo do oceny, systematycznego doradztwa oraz wskazania możliwych scenariuszy i rozwiązań.

doradztwo szkolenia dla sklepów online

Jeżeli trudno jest Tobie określić cel biznesowy, potrzeby firmy lub klientów w kontekście produktu lub usługi, nasi konsultanci w pierwszej kolejności przeprowadzają wywiad z Tobą, członkami Twojego zespołu. Dalej jesteśmy w stanie nazwać, określić interesujące nas wskaźniki, które prawdopodobnie mogą być drogą do sukcesu. Oczywiście w całej ścieżce uwzględniamy budżet, zagrożenia, które zawsze towarzyszą strategii online np. trendy, konkurencja czy prawo IT.

Druga strona doradztwa marketingu internetowego to spojrzenie na samego klienta, którego zachowania, środowisko, przynależność do danego pokolenia, często implikują to jak powinien wyglądać Twój produkt, usługa czy po prostu oferta. Dodatkowo komunikacja z rozpoznanym wcześniej profilem Twojego klienta, ma zasadnicze znaczenie dla efektów sprzedaży, lojalności i rekomendacji Twoich usług i produktów.

doradztwo marketingowe, consulting dla firm

skonsultuj projekt, poradź się w decyzjach e-commerce

szukasz rad w dalszych działaniach e-commerce, skonsultuj plan działań w internecie

właściwe decyzje e-commerce często wymagają współpracy z doświadczoną firmą, a niejednokrotnie weryfikacji celów, założeń, trendów lub wskaźników na podstawie których chcemy podjąć właściwe decyzje.

opinie klientów

wszystkie