audyty, optymalizacja i tworzenie stron www

audyt, optymalizacja i samo tworzenie strony internetowej to działania powiązane ze sobą, dlatego warto rozpatrzyć je razem, szukając dodatkowego zysku w obszarze samej strony www.

audyt strony, optymalizacja i tworzenie stron

Do tworzenia i optymalizacji stron www podchodzimy kompleksowo, po określeniu celów i specyfiki Twojej firmy, wybieramy technologię, rozwiązania CMS i dalej na podstawie spodziewanej zawartości merytorycznej i profilu odbiorców, skupiamy się na grafice, nawigacji i prezentacji oferty na stronie. Na koniec składamy to, czego nie widzi oko użytkownika a widzą wyszukiwarki.

Szeroki zakres możliwości technicznych i doświadczenia buduje dużą ofertę: proste małe serwisy www, większe serwisy informacyjne, blogowe jak również sklepy internetowe, e-commerce, aplikacje mobilne... ale najważniejsze jest aby iść w dobrym kierunku, internet daje wiele możliwości ale warto wybierać tylko te właściwe - nie szeroko, ale w punkt i profesjonalnie.

audyty e-commerce

wykonujemy audyty SEO stron internetowych w zakresie poprawności kodu i treści, doświadczeni koderzy i programiści, zaawansowane technologie i narzędzia diagnostyczne

optymalizacje stron

optymalizacja strony internetowej potrafi zdziałać cuda jeżeli jest zrobiona profesjonalnie z podejście praktycznym, które możliwe jest tylko przy dużym doświadczeniu w wykonywaniu audytów www.

tworzenie stron

co jest ważne w tworzeniu serwisu internetowego? komunikacja z klientem, zrozumienie celu i odbiorców dla których tworzymy stronę i optymalizacja pod wyszukiwarki, aby wszystko było "dokręcone"

responsywne strony internetowe

strony responsywne i zoptymalizowane

wykonaliśmy ponad 200 stron internetowych z dużym naciskiem na responsywność oraz optymalizację

dobrze wykonana i bogata merytorycznie strona internetowa to najlepszy promotor Waszego biznesu, który pracuje dla Was 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę!

tworzymy skuteczne strony internetowe, których głównym zadaniem jest promowanie i wsparcie w zakresie sprzedaży Waszych produktów i usług, nasze serwisy internetowe są:

użyteczne – proste w obsłudze i przyjazne użytkownikowi.

bogate merytorycznie – to teksty promują, zachęcają do kontaktu i przekonują do zakupu.

zoptymalizowane pod SEO – optymalizujemy kod serwisu we wszystkich jego kluczowych elementach dla efektywniejszego pozycjonowania.

wspierają cele biznesowe – projektujemy serwis tak, aby klienci np. kontaktowali się telefonicznie.

nowoczesne – do wykorzystania w ciagu kilku najbliższych lat bez zmian w strukturze strony i szacie graficznej.

responsywne – czyli dostosowane do wyświetlania na laptopach, tabletach i smartfonach.

społecznościowe – łatwe do promowania na Facebook’u czy Google+, czyli tam, gdzie właśnie spędzają czas Wasi potencjalni klienci.

audyt SEO i optymalizacja strony

..wydajesz pieniądze na pozycjonowanie, ale nie widać efektów?
..masz efekty, ale przy Twoim budżecie powinny być lepsze?

Audyt SEO sprawdzi CO POPRAWIĆ w Twoim serwisie, aby efektywniej wykorzystywać zainwestowane środki w marketing w Internecie.

prześwietlimy Twoją stronę internetową w poszukiwaniu obszarów, które można poprawić pod kątem pozycjonowania. Weźmiemy po uwagę około 50 czynników mających wpływ na SEO. Wskażemy te części Twojego serwisu, które wymagają korekty, aby pieniądze inwestowane w Sieci nie przeciekały Ci przez palce. Twoje pieniądze powinny ciężko pracować, dając jak największą stopę zwrotu!

czy wiesz że, wystarczy drobny błąd w kodzie serwisu, niedopatrzenie lub małe zaniedbanie, aby stale marnotrawić środki na marketing internetowy? Dlatego spotykamy się z opiniami, że pozycjonowanie nie działa.

zamiast oczekiwać zbyt długo wzrostów po zainwestowaniu w pozycjonowanie, ZLEĆ AUDYT SEO i przekonaj się, czy Twój serwis jest gotowy do wykorzystania pełnej mocy zewnętrznych prac SEO.

czasami, wydawałoby się, drobna korekta kodu strony, czy optymalizacja treści może zdziałać cuda. Serwisy, które od dłuższego czasu pomimo pozycjonowania zajmowały niezmienne pozycje, nagle zaczynają piąć się w górę w wynikach wyszukiwania, a ich właściciele pozyskiwać nowych klientów.

niewielka zmiana w podejściu do wykorzystania całego potencjału serwisu jakie dają grafiki, załączniki, czy inne elementy potrafi także zrobić różnicę. Wyłączenie niektórych mechanizmów, które już dziś są nieskuteczne może przynieść dobre efekty.

czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego, na pierwszy rzut oka, mniejsze firmy zajmują lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania? Jest przecież prawie pewne, że mają skromniejszy budżet na działania promocyjne w Internecie. Budżet to jedno, jakość serwisu internetowego to drugie. Oba czynniki mają decydujące znaczenie. Jednak to od jakości Twojego serwisu będzie zależeć, czy będziesz w sieci wydawać czy inwestować pieniądze.

zadbaj o Twój serwis internetowy - jego optymalne przygotowanie SEO, aby realizować swoje cele marketingowe. Wykorzystuj swój budżet efektywnie i już nigdy nie przepłacaj w pozycjonowaniu, przy złym kodzie serwisu.
audyt seo, optymalizacja sklepów internetowych

jakie są problemy, czego potrzebuje Twoja strona?

porozmawiajmy o audycie i optymalizacji strony, a może konieczna jest przebudowa...

znając trendy na rynku e-commerce, zachowania użytkowników i wymagania wyszukiwarek, jesteśmy w stanie wskazać kierunek prac dla Twojej strony internetowej.

opinie klientów

wszystkie