pozycjonowanie stron internetowych

Mistrz Polski w pozycjonowaniu stron www już w 2008 roku. Pozycjonujemy znane marki, duże serwisy internetowe i tradycyjne biznesy o zasięgu lokalnym co miesiąc dostarczając naszym klientom ich przyszłych klientów.

pozycjonowanie strony internetowej

codziennie tysiące klientów szuka w Internecie oferty takiej jak Twoja, zadbamy aby Twoja strona internetowa była bardziej widoczna poprzez:

wyniki organiczne

wartościowa treść oraz odpowiednie jej przygotowanie przez specjalistę seo, analizę i odpowiednie użycie fraz, powiązanie sformułowań w treści to klucz do lepszych wyników organicznych w wyszukiwarkach.

seo na stronie

nazwy, treść, struktura tekstu, nawigacji, atrybutów html... to jedne z wielu czynników technicznych SEO na stronie, które znacząco wpływają na zrozumienie i zaufanie wyszukiwarek do Twojej strony internetowej.

link building

mówi się, że królowa to treść, ale królem nadal są linki prowadzące do Twojej strony, ciężko się z tym nie zgodzić, ponieważ jak w życiu, reputacja rośnie gdy ktoś Ciebie wskazuje, linkuje!

Pozycjonowanie strony w Google jest dziś właściwie nauką i sztuką. Przede wszystkim jest jednym z głównych broni w walce o klientów w Sieci. Pozycjonowanie stron www realizowane w przemyślany i odpowiedzialny sposób przynosi naszym klientom satysfakcjonujące rezultaty w postaci wysokiej jakości ruchu na ich serwisach internetowych – to jest prawdziwy cel! Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania to tylko droga do niego.

W pozycjonowaniu stron internetowych stosujemy sprawdzone metody i techniki, które w długim terminie przynoszą naszym klientom potencjalnych kupujących.

Wykonujemy prace analityczne, które pomagają maksymalnie wykorzystać przewidziany na pozycjonowanie budżet marketingowy. Zasada jest prosta – każdy liczy na dodatnią stopę zwrotu z zainwestowanych w pozycjonowanie środków.

Od wielu lat optymalizujemy serwisy internetowe w obszarze kodu oraz treści, tak aby były atrakcyjne zarówno dla użytkowników, jak i dla wyszukiwarek. Wykonujemy również audyty istniejących serwisów wskazując miejsca gdzie należy poprawić kod strony oraz jego zawartość merytoryczną aby uzyskać jeden z efektów:


→ lepsze rezultaty przy tym samym budżecie,
→ te same rezultaty przy niższym budżecie.


Nasi klienci w trakcie współpracy z nami przestają traktować budżet na pozycjonowanie strony, pozycjonowanie firmy jako wydatek... Traktują te środki jak opłacalną inwestycję.

nasi klienci doświadczyli z nami:

512%

wzrost ruchu organicznego

11%

poziom bounce rate

217%

wzrost czasu wizyty

135%

wzrost liczby podstron/wizytę

analiza fraz, strategia nazw

aby odnieść sukces, trzeba dobrze określić cel i wiedzieć jak przedstawiać się dla wyszukiwarki, użytkowników. Te dwa punkty realizuje analiza fraz oraz strategia nazw, tytułów, nagłówków... Twojej strony internetowej

aktywne raporty, śledzenie

co to jest aktywny raport? to raport z monitorowania i śledzenia, ALE z reagowaniem i zarządzaniem zmianami, jeżeli wskazują na to jego dane. Taki raport jest nie tylko dla klienta, ale także dla szybkiego reagowania np. po Google Update

masz pytania?

skontaktuj się aby porozmawiać o SEO dla Twojej strony

nasz doświadczony zespół specjalistów SEO to prawdopodobnie dobry partner dla szukania większego ruchu organicznego dla Twojej strony internetowej.

opinie

wszystkie