Agencja SEO SEM stworzona z potrzeby klientów

nasza historia sięga 2004 roku, jednak to rok 2012 był przełomowy, kiedy to najwięksi klienci postanowili zainwestować w nas i stworzyć technologiczną spółkę akcyjną dla dalszego, lepszego wsparcia ich serwisów e-commerce.
pozycjonowanie stron od 2004 roku
BIZZIT SA to spółka technologiczna, która opiera swoją działalność na wieloletnim know-how najlepszych analityków, koderów, w tym Mistrza Polski 🥇 w pozycjonowaniu stron internetowych. Zatrudniamy utalentowanych copywriterów i marketerów, którzy z przyjemnością będą wspierać Waszą aktywność w Internecie.
Od wielu lat pomagamy firmom rozwijać biznes w Internecie. Wiemy, jak zarabiać w Sieci, ponieważ sami inwestujemy własny kapitał w budowanie i rozwijanie „żyjących” serwisów, które zarabiają. Obsługujemy wielu liderów e-commerce, budując razem co raz większą widoczność i zasięg w internecie!

12

lat doświadczenia

400

analiz stron

3k

zapytań klientów

5k

fraz w top1

15+

team

300

kampanii SEO/SEM

300+ stron www

200+ audytów stron

50+ szkoleń SEO

...toasty za efekty :)

Nasz cel i wizja

Naszym różnym działaniom w Internecie przyświeca jeden cel – zwiększyć widoczność Twojej firmy, pozyskać więcej klientów i sprawić aby Twoja firma, strona internetowa zarabiała dla Ciebie więcej!

Do dyspozycji mamy wiele narzędzi takich jak: tworzenie stron www, pozycjonowanie stron internetowych, audyty i optymalizacja stron, marketing szeptany, zdjęcia firmowe Google Street View, pozycjonowanie lokalne na mapach Google czy kampanie reklamy Google Ads.

Kochamy to co robimy, a doświadczenie i zaangażowanie daje efekty!

Nasze wyniki w marketingu internetowym mówią same za siebie, a prace dla każdego klienta poprzedza analityka, research i przygotowanie materiałów przed emisją w sieci

zaufali nam m.in.:

porównywarka cen Ceneo
Keller - geotechnika
logo sprzedajemy.pl - serwis ogłoszeniowy
logo Domodi - serwis modowy
logo esky - bilety lotnicze, tanie loty
logo player.pl - telewizja online, vod
logo Homebook - dom i ogród, aranżacja wnętrz
logo Złote Wyprzedaże - klub zakupowy, wyprzedaże znanych marek, Veepee
logo TotalMoney - porównywarka finansowa
logo Bricomarche - sklep budowlany
logo Wirtualna Polska - serwis informacyjny
logo eobuwie.pl - sklep z butami
logo Panattoni Europe - magazyny, powierzchnie przemysłowe
logo mybenefit - system kafeteryjny
logo Rawlplug - producent zamocowań
logo Uniwersytet Wrocławski
logo Koelner Polska - dystrybutor zamocowań, narzędzi, elektronarzędzi
logo OK System - benefity dla pracowników
logo K2 - kosmetyki i chemia samochodowa
logo ProLine - sklep komputerowy
logo Information Market - usługi informacyjno-doradcze
logo money.pl - serwis finansowy
logo Revitacell - producent biodermokosmetyków
logo Forum.pl - Dolnośląska Fundacja Rozwoju Regionalnego
logo Fracht - firma transportowa, spedycja, logistyka we Wrocławiu
logo Biocervin - producent kosmetyków z komórkami macierzystymi
logo Time for Wax - salony depilacji woskiem
logo Akademia WSB - uczelnia, studia wyższe, podyplomowe

kamienie milowe BIZZIT S.A.

oto najważniejsze daty dla zespołu i firmy:

2004

Pierwszy serwis internetowy - ogłoszenia IT - stworzony przez późniejszych założycieli BIZZIT, z tysiącami ogłoszeń w kategorii praca, zlecenia.
Tu zaczyna się (2004 rok) nasze doświadczenie SEO/SEM :)

2008

Nasz analityk Sławomir Chojnacki zdobywa tytuł Mistrza Polski w pozycjonowaniu stron internetowych. Dodatkowo zgarnia nagrody za techniki pozycjonowania (od NetSprint) oraz za najlepszy serwis pod kątem webmasterskim i merytorycznym!

2009

W roku 2009 powstaje firma BIZZIT, do zespołu dołączają kluczowe osoby, które do dziś rozwijają doświadczenie zespołu i stanowią filar analityczno-operacyjny oferty i wsparcia naszych klientów

2011

Rok 2011 to pierwsze duże zlecenie dla lidera e-commerce w kategorii ogłoszeń, które trwa do dzisiaj!

Po pierwszych sukcesach, zgłaszają się do nas kolejni ważni gracze w branży e-commerce ...z wieloma z nich współpracujemy do dzisiaj, pamiętając jak się "rodzili" i stawali się liderami w polskim Internecie!

2012

Efekty naszych prac, tak bardzo podobają się właścicielom e-commerce (i ich inwestorom) z którymi współpracujemy, że zespół otrzymuje propozycje wsparcia finansowego, aby zwiększyć zespół, dopracować procesy, rozwinąć techniki SEO i dalej, jeszcze lepiej opiekować się serwisami aktualnych klientów, którzy poważnie zaczęli konkurować z wielkimi graczami na rynku e-commerce...


..zastanawiamy się całą minutę ;-)
tak powstaje spółka akcyjna BIZZIT

2013

W 2013 roku, nasza przyszła kierownik biura, Katarzyna Drzewiecka, zdobywa III miejsce w Mistrzostwach Polski w pozycjonowaniu stron internetowych ...nasz frontowy copywriter po sukcesie rozwija dział copywriterski wdrażając unikalne procesy i checklisty dla tworzenia i emisji tekstu w internecie...w tych mistrzostwach byliśmy także Sponsorem i z wielką przyjemnością wręczaliśmy nagrody dla Mistrza Polski 2013 w pozycjonowaniu stron Damiana Sałkowskiego (Senuto).

2017

W roku 2017 już po raz trzeci (od kolejnego organizatora globalnych eventów-nagród SEO/SEM) otrzymujemy propozycję zgłoszenia do gali konkursu za unikalne wdrożenia SEO i ich efekty ...po omówieniu propozycji z zespołem, inwestorzy BIZZIT S.A. blokują (po raz kolejny) zgłoszenie do konkursów (know-how), za to aktywnie wspierają i rozwijają z nami pomysł na siostrzaną spółkę technologiczną zajmującą się technikami Search-owymi


..od tego roku dzieje się także wiele większych rzeczy dla BIZZIT S.A., które trwają do dzisiaj:

dotychczasowi klienci rozwijają mocno skrzydła na rynku e-commerce jasno wskazując BIZZIT jako jednego z autorów ich sukcesu, kilku z nich zmienia właściciela ..a my dalej kontynuujemy dla nich prace, docenieni przez nowych inwestorów!

..w tym roku zaczynają się też duże wsparcia techniczne SEO oraz analityczne dla kolejnych liderów e-commerce w swoich kategoriach tematycznych ...cała naprzód! :)