content marketing, treści, które sprzedają

pokaż klientowi że znasz się na rzeczy, że masz dobrą wiedzę i serwis, że jesteś pasjonatem tego co sprzedajesz, daj mu wartościowe informacje, a wtedy zwiększysz szanse, że kupi on właśnie u Ciebie!

content marketing, treści marketingowe

wyobraź sobie... Twoi potencjalni klienci przekazują innym klientom Twoją ofertę, czy to możliwe? TAK, jeżeli dasz im coś wartościowego, dobry artykuł, poradnik, rozwiązanie, które ułatwi im życie, pracę, zadanie ...wtedy nawet zapragną podzielić się treścią ze znajomymi!

Twój potencjalny klient, usatysfakcjonowany przeczytaną treścią, będzie chciał zobaczyć więcej, podąży, za linkami w treści, do Twojej strony lub bezpośrednio do oferty na Twojej stronie. Będzie chciał dowiedzieć się więcej o Twojej firmie i o tym, co jeszcze masz ciekawego w ofercie.

co szukają klienci?

informacji – wiarygodnych, wartościowych, pomocnych np. w rozwiązaniu jakiegoś problemu lub pomocnych w decyzji o zakupie produktu, czy usługi.

o czym rozmawiają?

użyteczne, przydatne treści, które niesione "na ustach" internautów widzi coraz szersze grono osób, zainteresowane właśnie tematyką Twojego artykułu lub poradnika.

czy to działa?

to zdumiewające jakich informacji ludzie szukają w sieci - Wykorzystaj to, podziel się Twoją wiedzą i doświadczeniem w aspekcie Twojej oferty.

każda oferta ma coś, co ją wyróżnia, np. cena, jakość, dobry serwis, obsługa, szybka wysyłka, odległość do sklepu, doradztwo, doświadczenie sprzedawcy itd.

a celem działań jest stworzenie dla Twojego klienta treści, które wyeksponują to co wyróżnia ofertę!

chcesz przyciągnąć do siebie klienta?

pokaż mu co potrafisz, jaka jest Twoja wiedza w temacie, jakim jesteś pasjonatem tego czym się zajmujesz i tego co sprzedajesz! Zbuduj zaufanie i swoją wiarygodność w świadomości Twoich klientów.

Ludzie uwielbiają kupować od specjalistów i pasjonatów, ekspertów w swoich dziedzinach i są gotowi zapłacić więcej niż u konkurencji, która nie może pochwalić się biegłością w danej tematyce.

copywriting, content marketing, opisy na stronę www

Jak osiągnąć taki efekt?

analizujemy o co pytają klienci w sieci w tematyce Twojej oferty → piszemy artykuł o optymalnym tytule i treści, aby sprostać poszukiwaniom, pytaniom lub zainteresowaniom Twojego klienta → emitujemy tekst na Twoim lub zewnętrznym serwisie www → pozycjonujemy i rozmawiamy o Twoim artykule w sieci → klient łatwiej znajduje przydatną dla niego treść i częściej udostępnia ją na swoich profilach → spodziewany wzrost sprzedaży!

masz pytania o content marketing?

porozmawiajmy o treściach, content marketingu na Twojej stronie

atrakcyjne informacje i poradniki na Twojej stronie, które polubi potencjalny klient to już sukces, pomożemy także aby te treści polubiły wyszukiwarki, Google.

opinie klientów

wszystkie