zarządzanie reputacją, sprawdzanie opinii

reagowanie na negatywne opinie i treści, monitorowanie i wiedza o pozytywnych opiniach w internecie są kluczowe dla wzmocnienia zaufania do marki, oferty, usługi lub sklepu online.

opinie w internecie, komentarze w sieci

Zarządzanie reputacją w internecie to szeroki zakres działań, które można podzielić na: monitorowanie social media (facebook, linkedin, instagram czy fora internetowe), komunikację z klientami przez oficjalne konta firmowe i PR online, filtrowanie i usuwanie treści, które są nieprawdziwe, krzywdzące dla Twojej oferty, oraz sama promocja w mediach społecznościowych poprzez wskazywanie wartościowych treści na stronie firmowej, poradników dla aktualnych i potencjalnych klientów i wiele innych. Wybór drogi uzależniony jest od aktualnych opinii na temat Twojej marki w internecie oraz treści, które przedstawiają Twoją ofertę w np. nieprzychylny sposób.

Całą komunikację, metody działań i reakcji opieramy na profilu Twojej grupy docelowej, która jest szersza niż grupa kupujących, która nie tylko kupuje, ale niesie w komunikacji Twoją ofertą, usługę lub produkt, podając ją innym, zachęcając lub autoryzując ofertę w oczach innych internautów. Oczywiście poziom prac i podejścia do tematu zależy od dotychczasowej historii reputacji w internecie, inaczej będziemy podchodzić do ratowania marki, opinii o ofercie czy stronie, a inaczej gdy serwis jest znany, i warto aby być po prostu obecnym wszędzie tam, gdzie nawet konkurencja może umyślnie szkodzić Twojej stronie, produktowi czy usłudze, propagując nieprawdziwe informacje czy opinie.

komentarze w internecie, opinie

Prace w sieci nad reputacją Twojej marki, strony internetowej lub oferty, są przez nas raportowane. Dodatkowo jesteśmy w stanie podzielić te treści na szkodliwe, neutralne lub przyjazne. Nasze zadania to reakcje na negatywne opinie i publikacje, które prowadzą np. do sprostowań, wyjaśnień czy nawet usuwania materiałów w przypadku gdy są one nieprawdziwe, szkodliwe, niezgodne z prawem. Na pozytywne opinie także warto reagować, aby umocnić więź, wymienić doświadczenia i utrwalić markę w świadomości klienta. Całe monitorowanie marki w internecie, raportowanie i reakcje to nowoczesne narzędzia, doświadczenie i umiejętności naszego zespołu.

zarządzanie PR online

monitorowanie wzmianek

odpowiedzi na negatywne opinie

reakcja na negatywne treści

co mówią o Twojej ofercie w internecie?

porozmawiajmy co możemy zrobić w sieci dla reputacji Twojej oferty

zacznijmy nie tylko budować/odbudowywać Twoją markę w sieci, ale także wzmocnijmy jej świadomość i autorytet w internecie, spowoduje to więcej zaufania zwłaszcza od osób sprawdzających wzmianki o Twojej ofercie.

opinie klientów

wszystkie
"Bizzit SA zbudował od podstaw dla naszej firmy nową stronę internetową. Zależało nam aby oprócz wyglądu, strona była doskonale zaprogramowana pod kątem pozycjonowania. Współpraca była wzorowa, efekt bardzo zadowalający. Biorąc pod uwagę profesjonalizm i doświadczenie zespołu Bizzit powierzyliśmy firmie również hosting. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu wykonania strony oraz szybkości reakcji w sytuacjach kryzysowych, gdy potrzebujemy pomocy."
Piotr Pecka
Prezes zarządu Polinova Izolacje Sp. z o.o.