temat: reklama strony

Marketing w internecie

SEO a SEM, jakie różnice między SEO a SEM?

Jak już wiemy, SEM to pojęcie znacznie szersze obejmujące ogół wszystkich działań związanych z reklamą strony, do których zaliczają się węższe dziedziny, jak SEO oraz PPC….

czytaj dalej
wyszukiwarka Google na tablecie

Pojęcia i definicje SEO – część V

zbiór reklam innych stron…. Katalog stron Kanibalizacja słów kluczowych Google Bomb Web Usability White Hat SEO Black Hat SEO Wordpress UX RWD Landing page Katalog stron Jest to strona internetowa, która stanowi…

czytaj dalej
praca przy komputerze

Pojęcia i definicje SEO – część II

Linki naturalne To te linki, które dodawane są ręcznie i pozyskuje się je w wyniku bezinteresownej reklamy strony przez innych użytkowników….

czytaj dalej
SEO

Jaka jest różnica między SEO a SEM? Pojęcia związane z marketingiem internetowym

Z kampaniami PPC jest trochę inaczej – najwięcej użytkowników trafia na Twoją stronę w trakcie trwania reklamy, po jej zakończeniu ruch spada…. Choć możesz skupić się wyłącznie na SEO lub PPC, to eksperci radzą, aby skorzystać z obu tych dróg reklamy. Dlaczego? Pozycjonowanie stron www jest procesem czasochłonnym, niedającym wyników od razu….

czytaj dalej
Uścisk dłoni nad biurkiem

Jak wybrać odpowiednią agencję marketingu internetowego?

Wśród nich wymienia się m.in. pozycjonowanie stron, audyty SEO, optymalizację stron internetowych, reklamy PPC, content marketing, marketing szeptany, tworzenie stron internetowych, Social Media itd….

czytaj dalej
szybki audyt seo

Google AdWords – zalety reklamy internetowej

Wiele zależy jednak od ustawień reklamy, dobrania fraz kluczowych, rodzaju promowanej strony itp. Elastyczność reklamy w Google Na plus jest także to, że kampanię cały czas można modyfikować…. Niskie koszty reklamy Wybierając Google Ads sami decydujemy, jaki budżet zostanie przeznaczony na taką formę reklamy….

czytaj dalej
wyszukiwarka Google

Pojęcia i definicje SEO – część IV

Umieszczony w reklamie odnośnik przekierowuje do strony reklamodawcy. Trust Rank Jest to wskaźnik zaufania, który określa wartość strony internetowej….

czytaj dalej
Reklama Google AdWords

Jak działa Google Ads i kiedy warto inwestować w reklamę AdWords?

A czy reklamy AdWords działają? Zdecydowanie tak! Umożliwiają zwiększenie ruchu na stronie w relatywnie krótkim czasie…. Google AdWords jest formą reklamy PPC, czyli Pay Per Click, która jest częścią marketingu w wyszukiwarkach (SEM) i często stanowi uzupełnienie działań związanych z pozycjonowaniem stron internetowych….

czytaj dalej
korzystanie z tabletu i laptopa

Czy marketing w wyszukiwarkach internetowych jest skuteczny?

O skuteczności tego typu reklamy świadczy osiągnięcie przez stronę internetową marki jak najlepszych pozycji na określone frazy kluczowe zarówno w naturalnych, jak i w płatnych wynikach wyszukiwania….

czytaj dalej
smartfon z aplikacją Facebook

Reklama na Facebooku – czy warto?

Wówczas faktycznie mogłoby to wywoływać opór ze strony użytkowników…. Jednak ustawiając, czy zlecając ustawienie reklamy na Facebooku, wybiera się konkretne dane, takie jak płeć, wiek użytkownika, jego miejsce zamieszkania, zainteresowania….

czytaj dalej