logo Złote Wyprzedaże - klub zakupowy, wyprzedaże znanych marek, Veepee

Złote Wyprzedaże

Złote Wyprzedaże do klub zakupowy, jeden z największych i najstarszych w polskim internecie. Na stronie veepee.pl (kiedyś ZloteWyprzedaze.pl) możesz upolować produkty w atrakcyjnych cenach, z dużymi zniżkami, z totalnych wyprzedaży.

Znacząca konkurencja dla klubu zakupowego Złote Wyprzedaże (Veepee) w internecie, czyli przede wszystkim kampanie CPC np. kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie stron w Google to:

  • American Outlet
  • Galeria Marek
  • zalando-lounge.pl
  • Limango
  • Ubierzsie.pl
  • Picodi
  • membershop.pl

Klub zakupowy to totalnie szeroka oferta, pojawiająca się co tydzień i znikająca bardzo szybko, jak więc podejść do pozycjonowania strony będącej klubem zakupowym z szybkimi rabatami, promocjami? Co jest najważniejsze w pozycjonowaniu klubu zakupowego?

1. podstawowy kanał pozyskiwania ruchu na stronie, którym może najszybciej zareagować dział sprzedaży, gdy pojawi się informacja co „wchodzi” do sklepu za tydzień, lub nawet za kilka dni, to oczywiście kampanie reklamy płatnej m.in. w Google Ads oraz systemy sprzedaży powierzchni reklamowej typu Programmatic

2. drugi kanał pozyskiwania klienta to ruch organiczny na stronie, którego oparcie będzie na dobrze przygotowanych landing page z optymalnymi dla użytkownika i wyszukiwarki opisami, nie piszemy tu umyślnie o „listach” czy „kategoriach”, ponieważ w zależności od polityki klubu wyprzedażowego, wejście na takie listy może być „za logowaniem”, w więc może nie być indeksowalne itd.

…to podstawowe działania, oczywiście jest jeszcze e-mail marketing, który wymienia się często ponad kampaniami CPC, ale z drugiej strony, nie zbudowalibyśmy list mailingowych, bez wsparcia właśnie tych dwóch pierwszych kanałów, a samo kupowanie list mailingowych nie jest efektywne dla konwersji czy ochrony danych w internecie RODO (Kancelaria InformaticaLegis).

Chcesz pozycjonować efektywnie stronę ze zniżkami, promocjami? zapraszamy!

Co mówią o nas klienci?

zobacz wszystkie opinie
"[...] W ciągu kilku lat dzięki Bizzit nasza firma Base Camp Istebna zaistniała wyjątkowo skutecznie w świecie internetu. Pozycjonują nas tak dobrze, że nasza leśną bazę łatwo wyszukują firmy z całej Polski przy okazji organizacji wyjazdów firmowych, a nasz Park Linowy czy Paintball często znajduje się w top 5. [...] wiemy że są nie tylko świetnymi specjalistami ale bardzo fajnymi ludźmi, z którymi bardzo dobrze się współpracuje."
Monika i Jakub Bury
Base Camp Istebna (Park Linowy, Paintball, Organizacja Eventów)