Drzewiecka Katarzyna – 3 miejsce – Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu stron 2013
- 30 lipca 2013
- content marketing, optymalizacja stron, pozycjonowanie stron
Miło nam poinformować, że w zakończonych (po 5-letniej przerwie) Mistrzostwach Polski w pozycjonowaniu stron, kierownik biura BIZZIT S.A. Pani Katarzyna Drzewiecka, zajęła 3-cie miejsce w zawodach – gratulujemy!
Zawody trwały 3 miesiące, techniki które stosowała Pani Kasia, opierające się mocno na Content Marketingu oraz dobrych praktykach pozycjonowania, przyniosły duże efekty w drugiej połowie zawodów.
Pomimo późnego startu w zawodach (tu czujemy niedosyt, ponieważ Pani Kasia była namawiana także po rozpoczęciu zawodów aby oderwała się trochę od pracy i skupiła się na zawodach, ale niestety odpowiedzialność kierownika biura.. ;-)), zdobyła w efektownym stylu w końcówce zawodów, 3 miejsce ! kto wie co działoby się gdyby zawody potrwały miesiąc dłużej 😉
Hasłem zawodów było: w$p1erajmy hosp1cja, które miało na celu zwrócić uwagę na problemy hospicjów, a zwłaszcza na małych pacjentów hospicjów. Serwis p.Kasi był pod domeną: www.obiecanejutro.pl
Całą nagrodę pieniężną Pani Katarzyna przekazała na Hospicjum Cordis, a BIZZIT „dorzucił” drugie tyle, w związku z czym kwota ponad 3000 zł ! została przekazana przelewem na konto hospicjum, za co otrzymaliśmy podziękowania pisemne od kierownictwa – dziękujemy i dalej informujemy wszystkich aby odpisywać 1% na Hospicjum CORDIS.
Sponsorem głównym zawodów, był aktualny Mistrz Polski z 2008 roku – BIZZIT S.A. (czyli nasza firma), która gratuluje wszystkim uczestnikom zawodów!
artykuły, poradniki
w tym dziale postaramy się przybliżyć wiedzę marketingu internetowego na każdym poziomie, prosto i praktycznie.
pytania?
jeżeli zainteresował Ciebie artykuł, poradnik, zapraszamy do kontaktu z nami - omówimy temat, znajdziemy razem rozwiązania i plan dla Twojej strony www.